içinde

Efsane Oyuncu Gigi Datome, Fenerbahçe’den Ayrıldı!

Fenerbahçe Beko’nun yıldız oyuncusu Gigi Datome ayrılık mesajı ile herkesi duygulandırdı ?

Fenerbahçe Beko takımında bir yeni sürpriz ayrılık daha yaşandı! Ayrılıkların üst üste yaşandığı takımda ilk önce baş antrenör Zeljko Obradovic veda etmişti. Kısa bir süre önce ise takımda yer alan yıldız basketbol oyunculardan birisi de takıma veda ettiğini sosyal medya hesabı üzerinden takipçilerine duyurdu!

Başarılı İtalyan basketbolcu Gigi Datome kısa bir süre önce takipçilerine Fenerbahçe Beko’dan ayrıldığını belirten bir mesaj yayınladı. Yaklaşık beş yıl önce Fenerbahçe’de forma giymeye başlayan başarılı oyuncu yayınladığı uzun mesaj ile taraftarlara veda etti. Fenerbahçe’den sonra ise Gigi Datome’un Olimpia Milano ile anlaşma yapacağı gündeme geldi.

“Kalbimin en derinliklerinden teşekkür ediyorum”

Fenerbahçe taraftarları için uzun bir veda mesajı yayınlayan Gigi Datome, Fenerbahçede oynadığı tüm süre boyunca takıma en iyi şekilde katkı sağlamak istediğinden bahsetti. Ayrıca ünlü basketbolcu “Sizlere gerçekten kalbimin en derinliklerinden teşekkür etmek istiyorum. Kariyerimde yeni bir meydan okumaya atılmama izin veren kulübüme teşekkür etmek istiyorum.” diyerek Fenerbahçe kulübüne ve taraftarlarına en içten şekilde minnettar olduğunu açıkladı. Gigi Datome’un veda edeceği kesinleşince taraftarlar da sosyal medya hesapları üzerinden ünlü oyuncuya destek verdi ve ona iyi dilekler de bulundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2020 KPSS (Kamu Personeli Seçme Sınavı) Başvuruları Bugün Başlıyor!

Serenay Sarıkaya Akşam Güneşi Pozlarıyla Çok Konuşuldu!