Trend Gönderi

Ece Seçkin Kimdir? – Yaşı, Boyu ve Fotoğrafları

73 views
30 Mart 2019 - 12:34
Ünlü şarkıcı Ece Seçkin, 12 Eylül 1991 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Daha 3 yaşındayken piyano öğretmeni olan annesinden piyano dersleri almıştır.


7 yaşındayken girdiği konservatuar sınavında piyano bölümünü kazanmıştır. Ece Seçkin daha sonra sekiz yıl boyunca bale ve dans eğitimleri almaya başlamıştır.
26 yılında Levent Arslan’dan şan eğitimi almaya başlayan Ece Seçkin, 2010 yılında Bahçeşehir Üniversitesi Hukuk Fakültesi bölümünü kazanmıştır. Müzik kariyerine yoğunlaşmaya karar veren Ece Seçkin, 2011 yılında Ozan Doğulu ile bir araya geldi ve Bu Ne Yaa isimli ilk albümünü piyasaya çıkardı.
2015 yılında ise Aman Aman isimli albümünü çıkaran Ece Seçkin ‘Aman Aman’ ve ‘Follow Me’ şarkıları ile kısa sürede en çok dinlenilen kadın şarkıcılardan birisi olmayı başardı.
DMC Müzik ile anlaşmalı olan Ece Seçkin, 2016 yılında ‘Zamanım Yok’ adını veridği albümünden ‘Adeyyo’ şarkısını yayınlayarak büyük bir çıkışa imza attı!
Daha sonra ‘Olsun’ ve Kolpa grubu ile ‘Hoşgeldin Ayrılığa’ şarkısını yayınlayan Ece Seçkin daha sonra ‘Sayın Seyirciler’ ve ‘Dibine Dibine’ şarkılarıyla müzik listelerini alt üst etmiştir.
Ece Seçkin, Çağrı Terlemez’le dünya evine girmeye hazırlanıyor. Başak burcu olan güzel şarkıcının boyu ise 1.55 cm’dir.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.