içinde ,

Ebru Şahin Ve Cedi Osman Çiftinden Yeni Aşk Pozları!

Ünlü Çift Sosyal Medya’dan da Mutluluklarını Paylaşmayı İhmal Etmiyor.

Hercai dizisinde Akın Akınözü ile başrol paylaşan, Hercai dizisinin Reyyan’ı Ebru Şahin ve bir zamanlar ismini voleybolcu Deniz Mergen ile duyduğumuz genç kızların sevgilisi ünlü basketbolcu Cedi Osman’dan yeni aşk pozları gelmeye devam ediyor.

Aşklarıyla 2020 yazına damga vuran ünlü çiftin ilişkisi mesafelere rağmen devam ediyor.

Çeşme tatillerinin ardından Ebru Şahin Hercai dizisinin seti için Mardin’e dönmüştü. ABD basketbol liginde Cleveland Cavaliers forması giyen ünlü baketbolcu Cedi Osman ise Amerika yolunu tutmuştu.

Birbirlerinden uzak ilişkilerini sürdürmeyi başaran çiftten, hayranlarını oldukça mutlu eden fotoğraflarla yine sosyal medyayı salladı!

Başlarda ilişkilerini saklamayı tercih eden, sonradan ise herkese aşklarını ilan eden ünlü çift, şimdilerin favori çiftleri arasında.

Geçtiğimiz günlerde sevgilisi Ebru Şahin’i görmek için ABD’den Mardin’deki Hercai setine giden 25 yaşındaki ünlü basketbolcu Cedi Osman, yaptığı bu hareketle de hayranlarının beğenisini toplamıştı.

Sevgilisi Şahin’i ailesiyle de tanıştırdığı haberleri çıkan Cedi Osman haberleri yalanlamadı, ünlü çiftin aşk dolu ilişkisi devam ediyor.

Şimdilerde paylaştığı her gönderi olay olan genç çift, bu fotoğraflarla da çok konuşulacağa benziyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Financial Times İki Türk İsmi ”Yılın Kişisi” Seçti.

Sıla Ve Yalın’dan Düet Geliyor