Trend Gönderi

İngiliz şarkıcı Dua Lipa kısa bir süre önce yaptığı bir açıklama ile hayranlarına büyük bir haber verdi! ‘Don’t Start Now‘ isimli şarkısı ile müzik listelerinde üst sıralarda yer alan güzel şarkıcı heyecanla beklenen ‘Future Nostalgia‘ isimli yeni albümü hakkında oldukça kritik bir duyuru da bulundu!

Şu anda küresel olarak yaşanan koronavirüs salgınından dolayı Dua Lipa, 4 Nisan’da yayınlanması planlanan ‘Future Nostalgia’ isimli albümünün yayın tarihini 27 Mart’a çekerek erkene aldı! Bu haberi Instagram hesabından canlı yayın yaparak hayranlarına duyuran güzel şarkıcı samimi açıklamalarda bulundu.

“Umarım sizi gururlandırırım”

Yaptığı canlı yayında albümünü neden erken bir tarihe çektiğini açıklayan Dua Lipa “Umarım size biraz mutluluk getirir, sizi gülümsetir ve dans ettirir. Umarım sizi gururlandırırım” açıklamalarında bulundu. Güzel şarkıcı 25 Mart tarihinde ise albümünde yer alan ‘Break My Heart’ isimli şarkısının klibini yayınlanmaya hazırlanıyor! Son yılların en çok konuşulan şarkıcıları arasında yer alan Grammy ödüllü güzel şarkıcı albümü için oluşturduğu yeni tarzı ile de çok konuşuluyor!

İngiliz şarkıcı Dua Lipa kısa bir süre önce yaptığı bir açıklama ile hayranlarına büyük bir haber verdi! ‘Don’t Start Now‘ isimli şarkısı ile müzik listelerinde üst sıralarda yer alan güzel şarkıcı heyecanla beklenen ‘Future Nostalgia‘ isimli yeni albümü hakkında oldukça kritik bir duyuru da bulundu! Şu anda küresel olarak yaşanan koronavirüs salgınından dolayı Dua Lipa, […]

Dua Lipa Yeni Albümünün Çıkış Tarihini Koronavirüsten Dolayı Erkene Aldı!

34 views

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.