Trend Gönderi

İngiliz şarkıcı Dua Lipa kısa bir süre önce yeni albümünü yayınlayarak herkese büyük bir sürpriz yaptı! Geçtiğimiz günlerde ‘Future Nostalgia‘ isimli yeni albümünü beklenen tarihten daha önce yayınlanacağını duyuran 24 yaşındaki şarkıcı yepyeni şarkıları ile müzik kariyerine kaldığı yerden devam ediyor!

İlk albümü ile büyük bir çıkış yakalayan güzel şarkıcının yeni albümünde toplam 11 parça yer alıyor. Tamamen solo olarak kendisinin söylediği şarkılara yer Dua Lipa hafif disko motiflerine yer vermesi ile dinleyicilerinden tam not almayı başardı!

Ünlü şarkıcının yeni albümünü Apple Music, Spotify gibi müzik dinleme platformlarından bulabilir ve dinleyebilirsiniz. Uzun bir süredir beklenen Dua Lipa’nın albümü kısa bir süre içerisinde müzik listelerine girmeyi başararak şimdiden iddiasını ortaya koydu!  Güzel şarkıcı kısa bir süre önce ikinci albümünü stres, endişe gibi hislerden kurtulabilmek için yaptığını söyleyerek bu süreç içerisinde büyük bir keyif yaşadığını ekledi. İnsanların kısa bir süre için bile olsa dans etmesini sağlamak isteyen Dua Lipa’nın yeni albümünü dinlerken gerçekten de yerinizde duramayacaksınız!

İngiliz şarkıcı Dua Lipa kısa bir süre önce yeni albümünü yayınlayarak herkese büyük bir sürpriz yaptı! Geçtiğimiz günlerde ‘Future Nostalgia‘ isimli yeni albümünü beklenen tarihten daha önce yayınlanacağını duyuran 24 yaşındaki şarkıcı yepyeni şarkıları ile müzik kariyerine kaldığı yerden devam ediyor! İlk albümü ile büyük bir çıkış yakalayan güzel şarkıcının yeni albümünde toplam 11 parça […]

Dua Lipa ‘Future Nostalgia’ Albümü İle Büyük Bir Geri Dönüş Yaptı!

34 views

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.