Trend Gönderi

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 Oyuncuları Kimlerdir?

39 views
13 Şubat 2019 - 11:38
2019 Şubat ayında Kanal D de yayınlanmaya başlayan Çok Güzel Hareketler Bunlar 2’nin kadrosunda kimler var? İşte Çok Güzel Hareketler Bunlar 2’nin kadrosunda yer alan isimler ve onlar hakkındaki bilgiler:

ATAKAN ÇELİK

3 Şubat 1990 yılında İstanbul’da doğmuştur. İktisat bölümünden mezun olmuştur. Çocukluk hayali oyunculuk olan genç aktörün boyu 1.83 cm’dir. 2015 yılından beri BKM’dedir.

AYŞEGÜL YILMAZ

13 Aralık 1994 yılında Zonguldak’ta doğmuştur aslen Artvinlidir. Kız Meslek Lisesinin Grafik Tasarım ve Fotoğrafçılık bölümünden mezun olmuştur. Liseden sonra Kastamonu Üniversitesinde Grafik Tasarım okudu. Daha sonra ailesinden habersiz Beykent Üniversitesi Oyunculuk bölümünü kazandı. Deliha filminde rol almıştır.

BATUHAN SOYASLAN

25 Mayıs 1992 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. İlköğretimini ve lise eğitimini İstanbul’da tamamlamıştır. Liseden beri tiyatroyla ilgilidir. Üniversiteyi Yıldız Teknik Üniversitesi Çevre Mühendisliği bölümünde tamamlamıştır ve şu an yüksek lisans yapmaktadır. GözyaşI Hırsızları isimli bir kitap yazmıştır.

BEGÜM ÇAĞLA TAŞKIN

1987 yılında Bursa’da dünyaya geldi. İlköğretim ve lise eğitimini Bursa’da tamamladı. Üniversite eğitimini İzmir Ekonomi Üniversitesinin Ekonomi bölümünden mezundur. Lise döneminde gördüğü bir rüya sayesinde oyunculuğa yönelmiştir. Müjdat Gezen Konservatuarı bölümünü kazandı ve bitirdi.

CEMİLE CANYURT

15 Mart 1992 yılında Kırıkkale’de dünyaya geldi. 13 yaşında tiyatroya başladı. Ankara’da tiyatro eğitimi aldı. Üniversite eğitimini ise Gıda Mühendisliği bölümünde tamamladı. Aynı zamanda tiyatro aktivitelerine devam etti ve kısa filmlerde rol aldı. 2016 yılında BKM’ye girdi.

CİHAN TALAY

24 Aralık 1984 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Zeytinburnu’nda oturuyor ve üç yıldır Yılmaz Erdoğan’la çalışıyor. Babası işportacı annesi ise emekli ev hanımıdır.

ECEM SENA BAYIR

11 Nisan 1996 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. İlköğretim ve lise eğitimini İstanbul’da aldı. Üniversite eğitimini ise İstanbul Üniversitesi Dilbilimi bölümünde almaktadır. 1.73 cm boyunda olan Ecem, BKM Mutfağa gelene kadar sahne tecrübesi edinmemiş.

EDA NUR HANCI

23 Ocak 1996 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. İlköğretim ve lise eğitimini İstanbul’da aldı. Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde oyunculuk eğitimi almıştır. Üniversite eğitimini Galatasaray Üniversitesi Felsefe bölümünde eğitimine devam etmektedir. İngilizce ve Almanca bilmektedir.

ENGİN DEMİRCİOĞLU

1982 yılında Bursa’da dünyaya geldi. Eğitim için bir dönem Almanya’ya gitmiştir. Amatör olarak futbol oynamıştır. Döndüğünde ise mankenlik fotomodellik ve dansçılık yapmıştır. Hayatının bir dönemini de İspanya’da yaşamıştır. Daha sonra İstanbul’a gelip oyunculuğa yoğunlaşmak istedi ve Sadri Alışık Konservatuvar’ında eğitim almaya başladı. Birçok tiyatro oyununda oynadı ve 2017 yılında BKM’ye girdi.

EVLİYA AYKAN

31 Ağustos 1992 yılında Hakkari’de dünyaya geldi. 13 yaşında tiyatroyla tanıştı ve Devlet ve Özel tiyatrolarda görev aldı. Hacettepe Üniversitesi Tiyatro bölümüne girdi. 2017 yılında BKM’ye katıldı.

EZGİ ÖZYÜREKOĞLU

12 Şubat 1990 yılında Tarsus’ta dünyaya geldi. Oyuncu olma isteği çocukluk yıllarına dayanıyor. 2008 yılında Marmara Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Fakültesini kazandı. Üniversitede tiyatro kulübüne girdi. Mezun olduktan sonra Kadir Has Üniversitesi Film ve Drama Yüksek Lisans eğitimine başladı. Reklam görüşmelerine gitti ve 2016 yılından beri BKM ailesi içerisinde yer alıyor.

FATİH ÖZTÜRK

17 Haziran 1984 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. İlköğretim ve lise eğitimini İstanbul’da tamamladı. Kütahya’da İşletme bölümünü kazandı ve üniversitede tiyatro kulübüne girdi. 2008 yılında Eskişehir’de Konservatuar sınavını kazandı. 2018 yılında BKM’ye katıldı.

FATMA TEZCAN

1998 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. İlkokul ve lise eğitimini İstanbul’da bitirdi. 8 yaşındayken tiyatroya olan ilgisi başladı. Voleybol ve kürek sporlarıyla ilgilendi. İstanbul Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünü kazandı . Sadri Alışık Kültür Merkezinde eğitim aldı. Daha sonra BKM’ye geldi.

GÖZDE ŞENCAN

1985 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Eskişehir’de biyoloji okudu ve sonra burada konservatuarı bitirdi. Semaver Kumpanyasının bir oyuna dahil oldu daha sonra ise BKM’nin 4 Çeyrek 1 tam kadrosuna girdi.

GÜRHAN ALTUNDAŞAR

1984 yılında Ankara’da dünyaya geldi. Üniversiteyi Eskişehir Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Oyunculuk Ana Sanat Dalı’nda tamamladı. 2016 yılında BKM’ye dahil oldu.

HAMZA YAZICI

1992 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Oyunculuk kanımızda var diyen Hamza, usta-çırak ilişkisiyle harmanladığını söylüyor.

HİLMİ DELER

16 Nisan 1994 yılında Sakarya’da dünyaya geldi. Üniversite eğitimini Trakya Üniversitesi Ekonometri bölümünde tamamlamıştır. Tiyatro-Ti’den oyunculuk dersleri almıştır. 4 yıl boyunca Düşünce Edebiyat ve Tiyatro Kulübünde çeşitli oyunlar yazıp oynamıştır. Ayrıca kısa filmlerle de rol almıştır. 2016 yaşında BKM’de doğaçlama ligine katılıp mutfağa dahil olmuştur.

METİN PIHLIS

29 Şubat 1992 yılında Antalya’da dünyaya geldi. Boyu 1.84 cm’dir. İlköğretimi ve lise eğtimini Antalya’da tamamladı. Üniversiteyi ise Marmara Üniversitesi Sermaye Piyasası bölümünde tamamladı. Sonrasında Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde konservatuarı kazandı.

OZAN YİĞİT

1993 yılında Ankara’da dünyaya geldi. Tiyatroyla lise döneminde tanıştı. Daha sonra Los Angeles’a gitti. Dil eğitimi aldıktan sonra New York Film Academy – BFA Acting for Film’de eğitim alıştır. Ekşi Elmalar ve Tatlım Tatlım gibi filmlerde ufak rolleri olmuştur. 2 yıldır BKM’de yer alıyor.

SAFA SARI
22 Haziran 1992 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Tiyatroya ilkokul yıllarında başlamıştır. Lisede tiyatro kulübüne gitti.

SEMA ÖZKAN

1984 yılında Antalya’da dünyaya geldi. İlkokul ve lise eğitimini Antalya’da almıştır. Ortaokul yıllarında tiyatroyla ilgilenmeye başlamıştır. Marmara Üniversitesi Eğitim Fakültesi’nde Sosyal Bilgiler Öğretmenliği eğitimini tamamlamıştır. Daha sonra oyunculuğa ağırlık verdi. Doğaçlama ve müzikal eğitimleri almıştır. 2016 yılında bir kızı dünyaya gelmiştir.

YASİN ÇAM

15 Şubat 1987 yılında İstanbul’da doğdu fakat Muğla’nın Milas ilçesinde büyümüştür. Marmara Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık Yüksekokulu / Bankacılık bölümünü kazandı ve bitirdi. O sırada üniversitenin Mizah kulübüne katılıp tiyatro oynadı. Daha sonra tiyatroya olan ilgisi başladı. Müjdat Gezen Sanat Merkezi Konservatuar’ını kazandı. Yüksek Sosyete, Aslan Ailem, Elimi Bırakma gibi yapımlarda rol aldı. 2017 yaşında BKM’ye dahil oldu.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.