Trend Gönderi

Call Me Maybe isimli şarkısıyla bir zamanların en popüler hit şarkısına imza atan Carly Rae Jepsen, geçtiğimiz günlerde yaptığı bir röportajda gizli bir albüm kaydettiğini itiraf etti! Bu albümünü ‘Dedicated‘ isimli albümünden önce kaydettiğini açıklayan Carly Rae Jepsen şu açıklamalarda bulundu:


Disco Sweat isimli muhtemelen asla yayınlamayacağım bir albümüm var. Gerçekten de salon dans partisi temalı bir disko albümü yapmak niyetindeydim. Sanırım bunun İsveç’e gitmemden ve ABBA grubu dinlememden geldiğini düşünüyorum. Sonra 70’leri keşfettim. Son kez 80’leri yaptım. Ama hiç o kadar kolay değildi. Bu yüzden Disco Sweat arka bahçemde gömülü olacak.

Call Me Maybe isimli şarkısıyla bir zamanların en popüler hit şarkısına imza atan Carly Rae Jepsen, geçtiğimiz günlerde yaptığı bir röportajda gizli bir albüm kaydettiğini itiraf etti! Bu albümünü ‘Dedicated‘ isimli albümünden önce kaydettiğini açıklayan Carly Rae Jepsen şu açıklamalarda bulundu: Disco Sweat isimli muhtemelen asla yayınlamayacağım bir albümüm var. Gerçekten de salon dans partisi […]

Carly Rae Jepsen Gizli Bir Albüm Kaydetti!

8 views

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.