Trend Gönderi

Cardi B Kimdir? – Yaşı, Boyu ve Fotoğrafları

131 views
24 Mart 2019 - 20:50
Belcalis Marlenis Almánzar, 11 Ekim 1992 yılında New York’ta doğmuştur. Babası Dominikli annesi ise Afro-Trinadlıdır. Büyükannesinin yanında büyüyen Cardi B daha sonra ‘Bacardi’ adını ‘Cardi’ olarak kısaltmıştır.


16 yaşından beri Bloods isimli birçetenin üyesidir. Gençlik yıllarında süpermarkette çalıştı daha sonra 19 yaşında striptiz kulübünde çalışmaya başladı. Cardi B yoksulluk ve aile içi şiddet yüzünden striptizci olduğunu açıklamıştır.
Cardi B, 2013 yılında Vine hesabına yüklediği videolar ile sosyal medya fenomeni olmuştur. 2015 yılında VH1 kanalında yayınlanan Love & Hip Hop: New York programında yer aldı.
2017 yılında Gangsta Bitch Music ve Gangsta Bitch Music Vol.2 mixtapelerini yayınlamıştır. Cardi B aynı yıl Atlantic Records ile plak anlaşması imzaladı. Cardi B daha sonra ‘Bodak Yellow’ isimli şarkısını yayınladı ve Cardi B büyük çıkışını gerçekleştirdi.
Cardi B, haftalar boyunca Billboard Hot 100 listesinde üst sıralarda yer almayı başardı. Cardi B daha sonra ‘No Limit’ ve ‘MotorSport’ işbirliklerini yayınlayarak adından bahsettirmeye devam etti.
2018 Nisan ayında Invasion of Privacy albümünü yayınlaarak tüm müzik listerinde üst sıralarde yer almayı başardı. Ayrıca Bruno Mars ve Maroon 5 grubuyla yaptığı düetleriyle de gündemde kalmaya devam etti.
Cardi B, Ivy Queen ve Sprice gibi isimleri model aldığını söylemiştir. Cardi B, 2017 yılından beri Offset ile birliktelik yaşamaktadır. İkilinin Kulture adında bir kızları vardır.
Terazi burcu olan Cardi B’nin boyu ise 1.60 cm’dir.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.