içinde

Cansu Dere Yaptığı İyilikle Nasıl Gündem Oldu!

Veteriner Masraflarını Üstlendi!

Geçmişte Ezel dizisindeki Eyşan karakteriyle, şimdilerde ise Sadakatsiz dizisinde Asya karakteriyle karşımıza çıkan Cansu Dere twitter da nasıl gündem oldu?

Hayvanlara olan sevgisiyle bildiğimiz Dere, yine hayvanseverlerin gönlünü fethetti. Güzel oyuncu Cansu Dere, sokak hayvanlarının veteriner masrafını üstlenerek sosyal medyadan oldukça güzel tepkiler aldı!

Kliniğe borcu olan gönüllü veterinerlik ise ”Onlar bize patilerini uzatırken dokunan herkese teşekkürler. Kliniğe olan borcumuzun tamamı Cansu Dere tarafından kapatıldı. İyilik bulaşıcıdır.” notunu paylaştı.

Sevilen oyuncu Cansu Dere, oyunculuğu ve güzelliği kadar hayvan sevgisi ile de gündeme gelmeye devam ediyor!

Güzel Oyuncu Cansu Dere Kimdir?

1980 senesinde doğmuş olan Dere, oyuncu kimliği ile tanınmış olsa da kendisi aynı zamanda model kimliğine de sahip. Kısa bir süre de olsa Dere’nin sunuculuk geçmişi de var. Ankara doğumlu olan güzel oyuncu, ilkokul ve ortaokul öğrenimini ise İzmir’de tamamladı. İstanbul Üniversitesi- Arkeoloji bölümünde ise lisan öğrenimini tamamladı.

Kariyerinde attığı büyük imzalardan biri ise şüphesiz ki, 2000 yılında Kanal D’nin düzenlediği Miss Turkey Güzellik Yarışması’nda 3. olmasıydı. Dere bu 3.lükten sonra birçok ünlü isimin defilesinde de boy gösterdi.

2006 senesinde Sıla dizisinde ise Mehmet Akif Alakurt ile başrol paylaştı. Birçok dizide gördüğümüz Dere, Ezel dizisindeki Eyşan karakteri ile adeta bir ikon haline geldi! 2009 da oynayan Ezel dizisi, 2020 senesinde bile Eyşan karakteri ile de hala konuşulmaya devam ediyor!

Tv dizilerinde sık sık ekran karşısında gelen güzel oyuncu, internet dizisi olan ve aynı zamanda en iyi performanslarından biri olan Şahsiyet dizisinde de beğeni toplamaya devam etti.

1.76 boylarında olan Dere, yalnız oyunculuk ve mankenlikle kalmayarak, markaların da tercih edilen yüzü oldu. Ünlü oyuncu geçtiğimiz senelerde de L’Oréal Paris’in Türkiye yüzü olmuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş Kimdir?

Şeyma Subaşı’ndan ”Miami Kışı” Pozu!