Trend Gönderi

Camila Cabello Kimdir? – Yaşı, Boyu ve Fotoğrafları

182 views
17 Mart 2019 - 13:21
Karla Camila Cabello Estrabao, 3 Mart 1997 yılında Küba’da dünyaya geldi. Kendisinden küçük Sofia adında bir kız kardeşi vardır. Hayatının ilk dönemlerinde Havana ve Meksika City’e taşındı.


Camila Cabello, 5 yaşında iken ailesi ile birlikte Miami’ye taşındı. 2008 yılında Amerikan vatandaşlığına kabul edilen Camila Cabello, lise eğitimi sırasında şarkıcı olmaya karar verdi.
Camila Cabello, 2012 yılında Amerika’da düzenlenen The X Factor şarkı yarışmasına katıldı. Burada jürinin önerisi ile birlikte Ally Brooke, Normani, Lauren Jauregui, ve Dinah Jane’le birlikte Fifth Harmony isimli müzik grubunda yer alarak yarıştı.
Grup yarışmayı üçüncülükle bitirdi ve daha sonra Syco Music ve Epic Records ile plak anlaşması imzaladı. Grupla birlikte Better Together, Reflection ve 7/27 adını verdikleri üç müzik albümü yayınlayarak hem Amerika’da hem de tüm dünyada büyük bir yankı uyandırdı.
Grup dışında Shawn Mendes ve Machine Gun Kelly ile birlikte de şarkı yapan Camila Cabello, dikkatleri üstüne çekti. 2016 Aralık ayında Camila Cabello, gruptan resmi olarak ayrıldığını duyurmuştur.
2017 yılının başında Cashmere Cat’in ‘Love Incredible’ isimli şarkısında yer almıştır. Bu sırada Camila adını verdiği ilk solo stüdyo albümünün çalışmalarında olan Camila Cabello, Pitbull ve J Balvin ile birlikte ‘Hey Ma’ şarkısında yer almıştır.
‘Crying in the Club’ isimli ilk solo teklisini ise 2017 Mayıs ayında yayınladı ve Billboard Müzik Ödüllerinde sahne aldı. Bir süre sonra ise Bruno Mars’ın 24K Magic turunun açılışını gerçekleştirdi.
Daha sonra Youtube hesabına ‘Havana’ isimli yeni şarkısını yükleyen Camila Cabello, birçok ülkenin müzik listesinde bir numaraya yerleşerek büyük çıkışını gerçekleştirmiş oldu.
2018 Ocak ayında Camila adını verdiği ilk stüdyo albümünü resmi olarak yayınladı. Camila Cabello aynı yıl yakın arkadaşı ünlü şarkıcı Taylor Swift’in Reputation Stadyum Turunda yer almıştır.
Camila Cabello albümünden ‘Real Friends’, ‘Never Be The Same’ ve ‘Consequences’ şarkılarını tekli olarak yayınlamıştır.
Balık burcu olan güzel şarkıcının boyu ise 1.57 cm’dir.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.