içinde

Burak Deniz Kimdir? – Yaşı, Boyu ve Fotoğrafları

Burak Deniz, 17 Şubat 1991 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Annesi ve babası o daha küçükken boşanmıştır. İlköğretim, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul’da tamamladı.
Üniversite eğitimini ise Sanat Tarihi bölümünde tamamlayan Burak Deniz daha sonra oyunculuk kariyerine yönelmiştir. Aslen İzmit’li olan Burak Deniz ilk olarak 2011 yılında yayınlanan Kolej Günlüğü dizisinde rol almıştır.
Daha sonra Sultan ve Kaçak dizilerinde rol alan Burak Deniz, 2015 yılında Gecenin Kraliçesi dizisinde rol almıştır. Yine aynı yıl Pretty Little Liars’ın uyarlaması olan Tatlı Küçük Yalancılar dizisinde Toprak karakterini canlandıran Burak Deniz tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı!
2016 yılında Show TV de yayınlanan Aşk Laftan Anlamaz dizisinde Hande Erçel ile başrolü paylaşan Burak Deniz büyük çıkışını gerçekleştirdi. 2017 yılında Büşra Develi ile birlikte Arada filminde rol almıştır.
Burak Deniz şu an FOX TV de yayınlanan başrolünü Hazal Kaya ve Reha Özcan’la paylaştığı Shameless dizisinin uyarlaması olan Bizim Hikaye dizisinde rol almıştır.
Kova burcu olan yakışıklı oyuncunun boyu ise 1.82 cm’dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pelin Karahan Kimdir? – Yaşı, Boyu ve Fotoğrafları

Cardi B Kimdir? – Yaşı, Boyu ve Fotoğrafları