Trend Gönderi

Boğa Burcu Genel Özellikleri – Boğa Burcu Kadını – Boğa Burcu Erkeği

3 views
11 Şubat 2019 - 18:34
Elementi: Toprak
Özelliği: Sabit
Gezegeni: Venüs
Yönettiği Ev: İkinci
Rengi: Pastel Mavi
Taşı: Zümrüt
Çiçeği: Lale
Boğa burcu Zodyak’ın ikinci burcudur. Sabit bir burç olan Boğa’lar oldukça sabırlı ve kararlıdır. Kuşkusuz güven Boğa burcu için en önemli özelliktir. O kendisine yalan söylenmesinden hiç ama hiç hoşlanmaz ve sizi yakaladığında bir daha güvenmesi neredeyse imkansızdır. Fizikselliğe önem veren bir burçtur. Yemek yemek,  yeni eşyalar satın almak, cinsellik bu burç için oldukça önemlidir. Doğayı da bir o kadar severler. Risk almayı pek sevmezler bu yüzden atılganlık konusunda geride durabilirler. Bir boğa’yı kızdırmak zordur ancak kızdıkları zaman ise fırtına gibi eserler ve bu fırtına çok geç diner. Arkadaşlarını ve yakınlarını benimseyen ve onlara karşı sadık olan boğa burçları kendilerine ihanet edilmesinden çok korkar. Onlar için sadakat ve güven çok önemlidir. Onlar kaybetmeyi çok sevmezler. Boğa burçları başladıkları bir işi yarım bırakmazlar. Onlar sabırla ve tüm dayanıklılıklarıyla her işin üstesinden gelebilirler. Yönetici gezegeni Venüs olan Boğa burçları için güzellik ve estetik duygular ön plandadır. Onlar lüksü çok severler bu yüzden biraz tembel olmaya da eğilimleri vardır. Rahatlığı seven boğa burcunun pahalı olan kıyafetleri, eşyaları ve yemeklere karşı büyük ilgisi vardır. Her ne kadar rahat gibi  görünse de boğa burçlarının oldukça dirayetli, kararlı ve çalışkan bir yapıları vardır.

BOĞA BURCU KADINI

Boğa burcu kadının ketum, sakin ve huzurlu bir yapısı vardır. Hırslı, tutkulu ve kararlıdır. İstediğini elde etmek için elinden geleni ardına koymayacaktır. Ancak bir o kadar da uyumludur. Sizinle tatlı sohbetler edecek ve içten davranacaktır. Onun samimiyeti daha çok tatlı dilinden gelir. Alışveriş yapmaya bayılır. Yemeyi çok sever ve kilo almaya meyillidir. Bir boğa burcu kadını aşık olduğunda dünyanın en hassas ve kırılgan insanına dönüşebilir. Fazla sürprizlerden hoşlanmasa da partnerinin mutluluğu için onu hediyelere boğabilir! Lüksü seven boğa burcu kadını sadık ve sıcaktır.

 

BOĞA BURCU ERKEĞİ

Boğa burcu erkeği, ağırbaşlılığı ve kendisine güvenen yapısıyla dikkatleri üstüne çeker. Onlar acele iş yapmaktan hiç haz etmez. Ayrıca yönetilmeyi ve emir almayı hiç sevmeyen boğa erkekleri çok otoriterdir ve hükmetmek isterler. Çok inatçı ve kararlı yapılarından dolayı onlarla anlaşmak biraz zor olabilir. Boğa burcu erkeği aşk hayatında oldukça sadık ve fedakardır. Onu elde etmek zor olabilir bu yüzden karşısındaki kişinin biraz sabretmesi gerekecek. Güven onun için çok önemlidir bu yüzden size tam anlamıyla güvenebilmesi biraz zaman alacaktır.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.