içinde ,

Bir Zamanlar Çukurova Dizisi’nin Yakışıklı Oyuncusu Uğur Güneş Kimdir?

Yetenekli Oyuncusuyla Son Zamanların Çok Beğenilen Oyuncularından Olan Uğur Güneş Hakkında Bilgiler

ATV’nin sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova’da Yılmaz karakterine hayat veren Uğur Güneş, hem oyunculuğuyla hemde yakışıklılığıyla ününe ün katmaya devam ediyor!

1987’de başkent Ankara’da doğmuş olan yakışıklı oyuncu, lise yıllarında oyunculuğa ilk adımlarını attı. Ankara Üniversitesi Dil Tarih Tiyatro Bölümünden mezun olduktan sonra oyunculuk üzerine de dersler almaya devam etti.

Diriliş Ertuğrul dizisindeki Tuğtekin karakteriyle oyunculuk hayatında oldukça iyi bir işe imza attı. Diriliş Ertuğrul dizisiyle de kalmayıp, 2017 dizisinde yayınlanan İsimsizler dizisindeki kaymakam Fatih rolüyle de oldukça sevildi ve beğenildi.

Kaymakam Fatih rolüyle kalplerde taht kuran yakışıklı oyuncu, sevenlerine allah özene bezene yaratmış dedirtti.

Şimdilerde ise başrollerinde Kerem Alışık, Hilal Altınbilek, Melike İpek Yalova gibi isimlerin yer aldığı Bir Zamanlar Çukurova dizisindeki Yılmaz Akkaya karakteriyle kariyerinin zirvesini yaşayan Uğur Güneş, 1.81 boyunda ve 75 kilodur.

Karizmatik oyuncunun bir kız bir de erkek kardeşi var. Oyunculuğun hayatının dönüm noktası olduğunu belirten Uğur Güneş, “Başvurdum ve kabul edildim. Çocuk tiyatrolarında amatör olarak başladım. Külüstür bir arabamız vardı, onunla iki buçuk yıl boyunca Türkiye’de gezmediğim yer kalmadı. Sonra İstanbul’da dizilerde rol almaya başladım bugün de buradayım.” dedi.

Bir Zamanlar Çukurova dizisine bu hafta veda eden çekici ve karizmatik oyuncunun ilerleyen zamanlarda hangi dizide yer alacağı ise hayranları tarafından merak ediliyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fahriye Evcen’den Romantik Kutlama

Duygu Özaslan Mini Elbisesiyle Ortalığı Yıktı!