Trend Gönderi

Bim 29 Aralık Aktüel Kataloğu Yayınlandı! Bu Hafta İndirimler Neler?

65 views
26 Aralık 2020 - 8:30
Türkiye’nin en ucuz ve kaliteli ürünlerini satmayı amaç edinen ve yıllardır bu doğrultuda emin adımlar ile giden BİM; yıl sonu indirimlerinde bombalar patlatmaya devam ediyor.

Yılbaşı gününü evde kutlayacaklar için çerez ve içecek reyonu ürünlerine ağırlık veren Bim,
Acı Soslu siirt fıstığının 100 gramını 9.95 TL fiyatından satarken, Cheddar Peynirli Soslu Kajuyu ise 12.90 TL fiyatından satışa sunacak. Ayrıca bunların dışında aynı marka Yer fıstığı ise 5.95 TL’den satışa sunulacak. Diğer markalar ile marketleri karşılaştırdığımızda bu ürünlerin oldukça uygun fiyatlı olduğunu söyleyebiliriz.

Ayrıca Yılbaşı gününün olmazsa olmazı içeceklerde ise alkol olmasa da bir çok içeceğin olduğunu söyleyebiliriz. Tahıllı Meyveli içecek olan 330 Ml kutu şeklinde Booza marka Çilekli, Ananaslı, Orman Meyveli içeceklerin 3.95 TL fiyatından satışa çıktığını, ayrıca yine egzotik bir tad olan Dimes Ananaslı Meyve suyunun ise 1 Litresinin 4.50 TL’den satışa sunuldugunu söyleyebiliriz.
Bunlara ek olarak 2X1Litre Coca Cola+ Fusetea 6.95 TL’den satışa sunulurken sadece kolanın 1 Litresinin 5.95 olduğunu hatırlatır ve bunun büyük bir fırsat olduğunu söyleyebiliriz.

Bunların dışında ise karışık kuruyemiş, badem, fındık, mısır çerezi gibi ürünlerde de çok büyük bir indirim fırsatı başlıyor. Kayısı 140 gramı 8.50 TL iken 400 Gram Badem 21.90 TL’den satışa sunuluyor..

Haftanın önerileri kataloğunu burada bitirirken, tüm ürünlerin listesini aşağıya bırakıyoruz.
İşte 29 Aralık 2020 Bim Aktüel Kataloğu;

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.