Trend Gönderi

Berrak Tüzünataç Kimdir? – Yaşı, Boyu ve Fotoğrafları

78 views
27 Mart 2019 - 22:10
Berrak Tüzünataç, 2 Kasım 1984 yılında Yalova’da dünyaya geldi. Babası müteahhittir. Naz adında bir kız kardeşi olan Berrak Tüzünataç, ilköğretim ve orta okul eğitimini Özel Yalova Öncü Kolejinde tamamlamıştır.


1995 yılında ise İstanbul’da bulunan Koç Lisesini kazandı ve ailesi ile birlikte daha sonra İstanbul’a taşınmıştır. Üniversite eğitimini İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesinde tamamlamıştır.
Berrak Tüzünataç’ın anne ve babası 1999 yılında ayrılmıştır. Aynı yıl büyük depremden dolayı babasının inşa ettiği birkaç ev yıkıldı ve bundan dolayı babası 10 gün boyunca hapis yattı. Berrak Tüzünataç, 2004 yılında Yılmaz Erdoğan’ın BKM Atölyesine katılmıştır.
Berrak Tüzünataç, 2005 yılında Yılmaz Erdoğan’ın Organize İşler filminde ufak bir rolüyle sinemada yer almıştır. Ardından ise Ödünç Hayat, Elveda Rumeli ve Bu Kalp Seni Unutur mu? dizilerinde rol almıştır.
Fakat Berrak Tüzünataç asıl çıkışını 2017 yılında rol aldığı başrollerini Serenay Sarıkaya, Ozan Güven ve Mehmet Günsür’ün paylaştığı PuhuTV’nin Fi dizisinde yapmıştır.
Berrak Tüzünataç en son Dip isimli bir internet dizisinde İlker Kaleli ve Neslihan Atagül ile başrolü paylaşmıştır.
Güzelliği ile dikkatleri üzerine çeken Berrak Tüzünataç’ın burcu Akrep, boyu ise 1.70 cm’dir.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.