Trend Gönderi

Bensu Soral Kimdir? – Yaşı, Boyu ve Fotoğrafları

10 views
06 Şubat 2019 - 23:41
Güzel oyuncu Bensu Soral, 23 Mart 1991 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Güzel oyuncu lise eğitimini Bursa’daki İnegöl Turgutalp Anadolu Lisesinde tamamlamıştır.


Üniversite eğitimine ise Halen Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik bölümünde devam etmektedir. Bensu Soral oyunculuğa ise ablası güzel oyuncu Hande Soral’ın desteği ve etkisiyle başlamıştır.

Oyunculuk deneyimini ilk kez Yol Ayrımı dizisiyle yaşamıştır. Ardından 2008 yılında yayınlanan Vicdan dizisinde rol almıştır. Ardından ise Boynu Bükükler isimli bir komedi dizisinde rol almıştır.
2015 yılında Pretty Little Liars dizisinin Türk versiyonu olan Tatlı Küçük Yalancılar dizisinde rol almıştır. 2016 yılında ise büyük ilgi gören ve reyting rekorları kıran İçerde dizisinde rol alarak popüleritesini arttırmıştır.
Güzelliği ile herkesi büyüleyen ünlü oyuncu 2019 yıılında ise Yılmaz Erdoğan ve Kıvanç Tatlıtuğ ile birlikte Organize İşler 2 filminde rol almıştır. Bensu Soral, 2018 yılında Hakan Baş ile evlenmiştir. Koç burcu olan güzel yıldızın boyu ise 1.63 cm’dir.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.