Trend Gönderi

Becky G Kimdir? – Yaşı, Boyu ve Fotoğrafları

193 views
15 Ağustos 2019 - 15:08
Rebbeca Marie Gomez, 2 Mart 1997 senesinde Inglewood’da dünyaya geldi. İki erkek kardeşi ve bir de kız kardeşi vardır. 9 yaşındayken ailesi evini kaybetti ve böylece dede ve anneannesinin garajında yaşmaya başladılar.

Ailesine finansal destek sağlamak için yarı zamanlı olarak işlerde çalıştı. Reklamlar yaptı ve seslendirdi böylelikle müzik kariyerinin peşinden gitmek istedi.

Ancak ilk olarak 2008 yılında El Tux isimli bir kısa filmde oynadı daha sonra ise bir Discovery Channel filminde rol aldı. 2009 senesinde G.L.A.M isimli bir müzik grubunda yer aldı.

Aynı zamanda kendi kendine gitar çalmayı öğrendi ve böylelikle Youtube’a cover videolar yükledi. Ünlü yapımcı Dr. Luke tarafından keşfedildi ve böylelikle hayatı değişti! ‘Problem‘ ve ‘Wish U Were Here’ isimli şarkılarda yer aldı.

2013 senesinde “Becky from the Block” isimli ilk teklisini yayınladı ve aynı yıl ‘Play It Again’ isimli mini albümünü çıkardı. 2014 senesinde ise ‘Shower‘ isimli şarkısını yayınladı ve şarkı Billboard listelerinde yer aldı.

Becky G aynı zamanda Demi Lovato ve Katy Perry gibi şarkıcıların turlarında açılış yaptı. Oyunculukla da ilgilenen Becky G, 2016 senesinde ‘Power Rangers’ filminin kadrosuna katıldı.

Latin şarkılar da yapan Becky G, İspanyolca şarkıları ile de büyük beğeni topladı. En son ‘LBD’veGreen Light Go’ isimli yeni şarkılarını yayınlayan Becky G, Maluma ile de ‘Respuesta‘ isimli şarkısında düet yaptı.

Balık burcu olan Becky G’nin boyu ise 1.54 cm‘dir.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.