Trend Gönderi

Barbara Palvin Kimdir? – Yaşı, Boyu ve Fotoğrafları

14 views
13 Şubat 2019 - 20:49
Ünlü model Barbara Palvin, 8 Ekim 1993 yılında Macaristan’ın Budapeşte şehrinde dünyaya geldi. Agnes ve Ben Palvin’in ikinci kızı olarak doğdu. Anita adında bir ablası vardır.


Lise eğitimini Budapeşte’de almıştır. Model olmadan önce futbol sporuna ilgisi vardı. 2006 yılında annesi ile birlikte sokakta yürürken Icon Model Managemen tarafından keşfedildi.
Daha sonra 13 yaşında modellik kariyerine başladı ve Icon Modeling Agency ile anlaşma imzaladı. İlk olarak 2006 yılında Spur dergisi için kamera karşısına geçti. Ardından Asya kıtasından birçok teklif aldı ve oraya gitti.
Ayrıca Paris, Rusya, Tayland, Portekiz, İngiltere, Brezilya, İtalya gibi ülkere L’officiel, Vogue, Marie Claire, Elle, H&M, Victoria’s Secret markalarıyla çalışmak için sık sık gitti.
İlk olarak defileye Milan Moda Haftası kapsamında Prada markası için çıktı. Daha sonra Jeremy Scott, Nina Ricci, Christopher Kane gibi başarılı markalarla çalışma fırsatı yakaladı.
2012 yılında Victoria’s Secret defilesinde podyuma çıktı. Şöhreti L’Oreal Paris markasının yüzü olunca daha da arttı. Bununla birlikte Sports Ullustrated Swimsuit ve Armani Cent gibi markaların yüzü oldu. Terazi burcu olan Barbara Palvin’in boyu ise 1.75 cm’dir.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.