Trend Gönderi

Balık Burcu Genel Özellikleri – Balık Burcu Kadını – Balık Burcu Erkeği

9 views
11 Şubat 2019 - 18:37
Elementi: Su
Özelliği: Değşken
Gezegeni: Neptün
Yönettiği Ev: On ikinci
Rengi: Mavi
Taşı: Ay taşı
Çiçeği: Zambak
Zodyak’ın on ikinci burcu olan Balık en merhametli ve en hassas burç diyebiliriz. Neptün tarafından yönetilen balık burçları yaratıcı, hayalperest ve sezgileri oldukça güçlü insanlardır. Çok sevecen ve empatik insanlardır bundan dolayı başkalarının ihtiyaçlarını daima kendilerininkisinin önüne koyar. Balık burçları sevdikleriyle sık sık empati kurduğu için onları özel hissettirir. Balık burçlarının bazen aşırı hayal dünyasında yaşaması onun için sıkıntı yaratabilir çünkü gerçek ve fantezi dünyası arasında sıkışabilir. Bu da onları alkole ya da uyuşturuya yönlendirebilir. Bu yüzden balık burçları gerçek dünyanın farkına varmalı ve ayaklarını yerde tutup gerçekçi olmalıdır. Dışarıdan oldukça gizemli ve cezbedici durabilirler. Etrafındaki insanların problemlerini anlarlar ve onlara karşı da bir o kadar hassas davranırlar. Sezileri kuvvetli olduğundan dolayı çevresindekilerin neye ihtiyacı olup olmadığını anlayabilirler. Balık burçları aynı zamanda çok cömert, sabırlı ve sosyal bir burçtur bu yüzden arkadaş edinmesi çok uzun sürmez. Onun en güçlü yanları ise hayal gücü ve yaratıcılığıdır. Bazen çok çabuk karamsarlığa düşebilirler.

BALIK BURCU KADINI

Balık burcu kadını çekiciliği ve güzelliği ile dikkatleri üzerine çeker. Çevresi tarafından çok arzulanır. Balık burcu kadınları sadık, ilgili ve dürüsttürler ve ilişkilerde o da insanlardan aynılarını bekler. Partnerinden bütün ilgi ve sevgisini ona vermesini ister. Aynı zamanda partnerinin onu korumasını da ister. Balık burcu kadınları iyi birer dinleyicidirler ve karşısındaki insana çok iyi duygusal destek sunar. Çok şefkatlidirler ve başkalarının hislerini ve problemlerini zorlanmadan anlayabilirler. Balık burcu kadınları bekledikleri ilgiyi göremediklerini huysuz, saldırgan ve müşkülpesent olabilirler.

BALIK BURCU ERKEĞİ

Balık burcu erkeği aşırı derecede hayalperesttir ve bu onların en büyük zayıf özelliklerinden birisi olarak nitelendirilebilir. Hayal gücüne günlük yaşamda ihtiyaç duyabilir ancak bazen kendilerini çok kaptırması onların iyi fırsatları kaçırmasına neden olabilir. Balık burcu erkekleri pratik, yetenekli ve çalışkandır. Aynı zamanda ılımlı ve sempatiktir bu yüzden bu da onu iyi bir dinleyici yapar. Güvenilir ve dürüsttür çevresindeki insanlardan sadakat bekler.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.