Trend Gönderi

Aslan Burcu Genel Özellikleri – Aslan Burcu Kadını – Aslan Burcu Erkeği

8 views
11 Şubat 2019 - 18:35
Elementi: Ateş
Özelliği: Sabit
Gezegeni: Güneş
Yönettiği Ev: Beşinci
Rengi: Koyu sarı
Taşı: Sarı safir
Çiçeği: Ayçiçeği
Zodyak’ın beşinci burcu olan Aslanlar baskın karaktere sahip bireylerdir. Güneş tarafından yönetilen Aslan buçları güçlü, lider ve özgüven sahibi olmalarıyla dikkatleri üzerine çeker. Onlar doğdukları andan itibaren asildirler ve öyle olduklarına da inanırlar. Yürüyüşlerinde bile o kendinden emin tavırlarını görebilirsiniz. Aslanlar bir şeyleri yapmadan önce bunu planlarlar. Oldukça dik başlı ve inatçı olan Aslan burçları her şeyin en iyisini kendilerinin bildiğini düşünürler. Onlar etraflarında kendilerine sadık olan insanları tutarlar ve onlara karşı cömert davranırlar. Hediye almayı ve vermeyi seven Aslan burçları lükse de çok düşkündür. Pahalı olan her şeyi satın almak isterler çünkü onlar her şeyin en iyisini hak ediyordur. Onlar adeta bir yıldız gibidir. Hayatı bir sahne olarak görürler bu yüzden her şeyde öne atılırlar ve kendilerini kanıtlamak isterler. İnsanların onlar hakkında düşündüklerine çok önem verirler bu yüzden Aslanlar kendilerini kabul ettirmedikleri bir yerde durmazlar. Oldukça gururludur bu yüzden onları fikirlerinden caydırmakta bir o kadar zordur. Son derece plancı olan Aslan burçlarının organize etme kabiliyeti çok gelişmiştir. Eğlenmeyi çok severler bu yüzden sevdikleriyle sık sık şakalaşır. Fakat eğer bir Aslanla iyi geçinmek istiyorsanız sakın onu eleştirmeyin! Çünkü unutmayın onlar kraldır!

ASLAN BURCU KADINI

Aslan burcu kadınları oldukça yüce gönüllü, yalan söylemeyen, cesur ve iradeli bireylerdir. Onlar için samimiyet ön plandadır. Bir insanın yapmacık olduğunu anladığı anda ondan soğur ve bir daha ısınması oldukça zaman alır. Aslan kadınları parlamayı ve özel hissetmeyi çok sever. İkili ilişkilerde partnerinden sık sık ilgi bekleyebilir. Oldukça sadık olan Aslan burcu kadınları çokta hırslıdır. Kendisine koyduğu hedefleri sıralar ve onlar için mücadele eder. Kendisine bir şey emredilmesinden hiç hoşlanmaz hatta bu onu çileden çıkarabilir. Bazen çok kibirli olabilir.

ASLAN BURCU ERKEĞİ

Aslan burcu erkeği komik, romantik ve sıcak kanlı bireylerdir. Onlar girdikleri ortamda kurduğu hakimiyet ile dikkatleri üstüne çeker. Çünkü onlarda doğuştan gelen bir asillik ve dominantlık vardır. Hükmedici gücü olan Aslan erkekleri kendisinin övülmesine bayılır. Oldukça sevecen ve keyifli olan aslan erkekleri ikil ilişkilerde ise çok sadıktır. Onlar eşleriyle birlikte bir kraliyet kurmak ister bu yüzden o kişiyi çok özel hissettirir. Sorumluluk sahibidirler ve emir almaktan hoşlanmaz. Onlar kendilerine has tavırları ve samimi kişiliğiyle arkadaşları arasında oldukça popülerdir.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.