Trend Gönderi

Aşk 101 Dizisinin Netflix’te Yayın Tarihi Belli Oldu

31 views
24 Mart 2020 - 0:17
Uzun bir süredir beklenen Aşk 101 dizisinden yeni detaylar kısa bir süre önce yayınlandı. Oldukça iddialı genç oyuncuk kadrosundan oluşan dizinin ne zaman yayınlanacağı sonunda kesinleşti! Dijital yayın platformu olan Netflix’te yayınlanacak olan dördüncü Türk yapımı olmaya hazırlanan Aşk 101 dizisi 24 Nisan 2020’de seyirci ile buluşacak!

 

Kadrosund Kubilay Aka, Mert Yazıcıoğlu, Alina Boz, Selahattin Paşalı, İpek Filiz Yazıcı, Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu gibi isimlerin yer aldığı dizinin şimdiden sosyal medya platformlarında oluşan bir hayran kitlesi var bile! Senaryosunu Meriç Acemi’nin üstlendiği dizinin diğer ortak yapımcısı ise Ay Yapım oldu! Dizinin ise sekiz bölümden oluşması bekleniyor.

Aşk 101 dizisinin konusu:

1998 senesinde başlayan bir hikayeyi konu alacak olan dizide bir grup liseli en sevdikleri öğretmenlerini okulda tutabilmek için bir plan yapar. 17 yaşında olan gençlerin öğretmenleri için yaptıklarına şahit olurken aynı zamanda onların asi tavırlarına ve bununla birlikte gelişen ilginç olaylara da tanık olacaksınız! Okula yeni gelen basketbol koçu ile öğretmenlerinin arasını yapmak isteyen gençler aşk hakkında birçok şeyi fark edecek.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.