içinde

Ariana Grande'in 2019 Coachella Festivalinde Kazandığı Rakam Dudak Uçuklattı!

Son zamanlarda Thank U, Next ve 7 Rings gibi şarkılarıyla gündemde olan güzel şarkıcı Ariana Grande, kısa bir süre önce 2019 Coachella Müzik Festivaline katılarak festivalin baş sanatçısı olarak sahne almıştır. 14 Nisan’da hem sahne gösterisiyle hem sesiyle herkesi büyüleyen güzel şarkıcı sahnesinde ünlü rapçi Nicki Minaj’ı da ağırlayarak herkese sürpriz yapmıştı!

NSYNC grubuna eşlik etti

Ayrıca Ariana’nın festival için tercih ettiği kostümleri de herkes tarafından dikkat çekici bulunmuştu! NSYNC grubu ile birlikte festivalde eşsiz bir konsere imza atan Ariana Grande’in festivalden ne kadar kazandığı da herkes tarafından merak edilir oldu! Hem televizyon hem moda hem de müzik sektöründen de birçok kişinin katıldığı 2019 Coachella Müzik Festivalinde Ariana Grande ne kadar kazandı diye merak ediyorsanız işte size cevabı!

Ariana yılın zengini!

Söylenenlere göre güzel şarkıcı Ariana Grande, festivalin baş sanatçısı olarak festivalden tam 8 milyon dolar kazandı! Oldukça dudak uçuklatan bu rakam oldukça dikkat çekti! Ayrıca bir araştırma 2017 yılında Coachella Festivalinde baş sanatçı olarak sahneye çıkan şarkıcıların 3 ve 5 milyon dolar arasında kazandıklarını gösteriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ezgi Eyüboğlu Kimdir? – Yaşı, Boyu ve Fotoğrafları

İrem Derici Kimdir? – Yaşı, Boyu ve Fotoğrafları