içinde

Apple’la İlgili Şok Eden Detay! iPhone 12 Serisinde Şarj Aleti Görmeyebilirsiniz!

Merakla beklenen iPhone 12 ile ilgili şok eden yeni gelişmeler!

Geçtiğimiz hafta sonu, birçok sitede yer alan haberlere göre Apple şirketi hakkında sızıntılarla ünlü olan Ming-chi Kuo bu sene sonunda çıkması planlanan yeni iPhone’ların kutularında şarj aleti ya da EarPods bulunmayabileceğini öne sürdü.

Bu iddiaya ek olarak yine geçen hafta sonu M.G Siegler’in yazdığı haberde Apple’ın böyle bir karar almasında dört nedenin olabileceğini söyledi; şirket yeni çıkacak iPhone’ların marj değerini arttırarak daha fazla kâr etmeyi hedefleyebilir, şarj aletini ya da EarPods’ları çıkartarak nakliye masraflarını düşürebilir, bunun bir kablosuz şarja geçiş süreci olabileceği ve çevresel nedenlerden olabileceğini öne sürdü.

iPhone 12 serisinde neler bekleniliyor?

Apple bu sene kullanıcılarına dört farklı model sunmaya hazırlanıyor. Apple tarafından kesin bir açıklama gelmese de bu dört farklı modelin piyasaya sürüleceğine inanılıyor. Modeller ise şöyle: iPhone 12, iPhone 12 Max, iPhone 12 Pro, iPhone 12 Pro Max.

Bütün bu dört telefonda 5G desteği ve Apple’ın en gelişmiş işlemcisi olan A14 Bionic bulunacak.

iPhone 12 serisinin fiyatı ne olacak? Türk lirası karşılığı ne olacak?

Serinin en ucuz telefonu olacak iPhone 12 için 649$(4500₺), bir üst seviyesi olan iPhone 12 Max içinse 749$(5200₺) civarında bir fiyat bekleniyor.

Serinin amiral gemileri olan iPhone 12 Pro için 999$(7000₺), iPhone 12 Pro Max içinse 1099$(7500₺) seviyesinde olması tahmin ediliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Serenay Sarıkaya Akşam Güneşi Pozlarıyla Çok Konuşuldu!

30 Haziran Survivor’a Veda Eden İsim Açıklandı! İşte Elenen İsmin Son Sözleri!