Trend Gönderi

Anne-Marie Kimdir? – Yaşı, Boyu ve Fotoğrafları

101 views
16 Şubat 2019 - 16:13
Tam adı Anne-Marie Rose Nicholson’dır. 7 Nisan 1991 yılında İngiltere’nin Essex şehrinde dünyaya gelmiştir. Babası İrlandalı annesi ise Essex’lidir. Samantha adında bir kız kardeşi vardır. Anne-Marie çocuk yaşlarda West End tiyatrolarında sahneye çıkmıştır. Sefiller ve Jessie J ile birlikte Whistle Down the Wind isimli yapımlarda rol almıştır. Anne-Marie aynı zamanda siyah kuşak karatecidir. Dokuz yaşından itibaren karate dersleri almaya başlamıştır. 2002 ve 2007 yıllarında Karate şampiyonlukları olmuştur. Karate sayesinde disiplin ve odağının geliştiğini söylemiştir. Şu an müzik kariyerine yoğunlaştığından dolayı çok fazla pratik yapamadığını söylüyor.


Anne-Marie, 2013 yılında Rocket Records için ‘Summer Girl’ isimli şarkının demosunu hazırlamıştır. Solo kariyerine ara vermeyi tercih etti ve Magnetic Man, Gorgon City’nin parçalarına konuk oldu. Rudimental grubunda vokalist oldu.

Anne Marie, 2015 senesinde Karate adını verdiği mini albüm yayınlamıştır. ‘Karate’ ve ‘Gemini’ şarkılarıyla ilk solo canlı performanslarını göstermiştir. Kasım ayında ise ‘Do It Right’ isimli yeni şarkısını yayınlamıştır.

2016 yılında ilk solo albümünün çıkış şarkısı olarak ‘Alarm’ isimli şarkısını yayınladı. Şarkı Birleşik Krallıkta platin ile sertifikalandı. Ekim ayında Clean Bandit ile birlikte yaptığı ‘Rockabye’ işbirliğini yayınladı. Daha sonra Sean Paul ile bir şarkı çıkardı. Şarkılar birçok şarkı listesinde bir numaraya kadar çıktı. 2017 Mart ayında ‘Ciao Adios’ isimli şarkısını çıkardı ve Birleşik Krallıkta, Top 10 listesine girdi. Daha sonra Snakehips ile ‘Either Way’ düeti yayınlandı. Ardından ‘Heavy’ isimli şarkısını yayınlayan Anne-Marie daha sonra ‘Then’ şarkısını yayınladı. 2018 yılında Marshmello ile birlikte ‘Friends’ şarkısını yayınladı. 2018 Nisan ayında ise ‘2002’ isimli şarkısını yayınladı ve gün geçtikçe daha da popüler isme dönüştü. Koç burcu olan Anne-Marie’nin boyu ise 1.68 cm’dir.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.