Trend Gönderi

Akrep Burcu Genel Özellikleri – Akrep Burcu Kadını – Akrep Burcu Erkeği

54 views
11 Şubat 2019 - 18:36
Elementi: Su
Özelliği: Sabit
Gezegeni: Plüto
Yönettiği Ev: Sekizinci
Rengi: Mor
Taşı: Mavi topaz
Çiçeği: Leylak
Zodyak’ın sekizinci burcu olan Akrepler en büyüleyici burçtur. Plüton tarafından yönetilen akrep burcu insanların sembolü ise su’dur. Akrep burcu insanları bundan dolayı tutkulu ve yoğun insanlardır. Onları herkes anlayamaz çünkü onlar duygularını ve düşüncelerini direkt olarak gösteren ve dile getiren insanlar değildir. Bu yüzden dışarıdan oldukça gizemli ve çekici görünebilirler. Onlar sevdikleri insanlara derinden değer verirler ancak aynı zamanda kolay bir şekilde de incinebilen narin ruhları vardır. Onlar insanları gözlemler ve gizemleri çözme konusunda ustadır. Akrep burçları aynı zamanda kıskançtırlar. Sahiplenme duyguları onları sevdikleri ya da değer verdikleri şeyler konusunda kıskançlaştırabilir. Her şeyi kontrol etme arzusu vardır bu yüzden akrep burcu insanları emir almayı sevmezler. Sevdiklerine karşı ilgili ve sadıktırlar. Akrep burcu insanlar dürüstlüğe çok önem verir ve yalandan adeta tiksinir. Derinlikten ve bilinmeyenden yana olan akrep burçları yüzeysel insanlardan hiç hoşlanmazlar. Bazen olayları dramatize edebilir ve onlara yapılanları asla unutmazlar bundan dolayı size kin tutarlarsa asla şaşırmayın. İntikamcı olabilirler. Hırslı olan akrep burçları ihaneti asla unutmazlar. Duygusal olan akrep burçları dışarıdan yalnız görünebilir ancak onlar fakat yalnız olmak aslında onların en büyük korkuları arasında yer alır. Cinsel dürtüleri ise çok baskındır.

AKREP BURCU KADINI

Akrep burcu kadınları çekici, baştan çıkarıcı ve gizemlidir. Onlar bir ortama girdiğinde dikkatleri direkt olarak üstüne çekebilen bireylerdir. Oldukça da inatçı, hassas ve egoisttirler. Birisini sevdiklerinde onlar için her şeyi yapabilirler. Sevdikleri için ölüme bile giden akrep burcu kadınları sadık ve fedakardır ve tutkulu bir sevgilidir. Akrep burcu kadınları dışarıdan çok fazla arkadaş canlısı görünmeyebilir bu yüzden onun sevgisini ve saygısını kazanmak zordur. Fakat bu zoru başardığınızda size karşı en şefkatli ve en sadık partner olacaktır. Onlar dürüst ve oldukları gibi görünen insanlardan hoşlanırlar.

AKREP BURCU ERKEĞİ

Akrep burcu erkekleri her konuda aşırı tutkulu bireylerdir. Dışarıdan ne kadar soğukkanlı ve ağırbaşlı görünseler de aslında aşırı uçlarda yaşayan yoğun insanlardır. Aşk hayatlarında kıskanç ve sahiplenici olabilir ancak onlar partnerlerini her konuda desteklerler. Arkadaş çevresi konusunda ise oldukça seçicidir bu yüzden sayılı ancak sadık arkadaşları vardır. Oldukça sadık ve bağlı bir arkadaştır. Akrep burcu erkekleri çevresine göre hareket etmez, o kendi bildiği neyse onu yapar. İnsanların düşüncelerine önem vermez. Sinirlendiğinde ise öfkesini asla unutamazsınız.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.