içinde

Akın Akınözü GQ Denge Dergisine Verdiği Pozlarla Gündeme Oturdu!

Hercai Dizisinin Yakışıklı Oyuncusu Akın Akınözü Kimdir?

Son zamanların çok konuşulan oyuncularından olan Akın Akınözü, yine gündeme bomba gibi düşmeyi başardı!

Hercai dizisiyle yıldızı daha da parlayan Akın Akınözü, GQ Denge Dergisine verdiği pozlarla yine takipçileri tarafından çok konuşuldu!

1990 yılında Ankara’da doğmuş olan popüler ve sevilen oyuncu Akın Akınözü; eğitimlerini Los Angelles General Studies, UC Berkeley Applied Math alanlarında bitirmiş ve oyunculuk eğitimi de almıştır

Beyaz Perde’ye ilk adımını 2014 yılında Azrail isimli sinema filmi ile atmıştır.
Daha sonra ise ekranların çok sevilen Halit Ergenç’in başrol oynadığı Muhteşem Yüzyıl dizisinde 2015 yılında ilk kez bir dizi de oynamış ve daha sonra Arkadaşlar İyidir isimli kısa süren bir dizi macerası olmuştur.

Şimdi ise sevilen ve çok beğenilen Hercai isimli dizide Miran isimli karakteri canlandırmaktadır.
Genç kızların gözdesi olan Akın Akınözü 1.80 boyundadır ve kilosu 76’dır.

Hercai dizisi ile ününe ün katan Akınözü, GQ Denge Dergisine verdiği röportaj da ise şu sözleriyle de gündem oldu; “Dengesizliğin yarattığı rahatsızlığı gidermek için yaptığım yolculuklar beni her zaman daha yüksek seviyede bir denge haline getirdi.”

GQ Denge dergisine verdiği röportajda da iddialı ve özgüvenli bu sözleriyle de dikkat çekti. “Akış bana doğuştan verilen bir mesaj. Benim adım Akın, akmam lazım. Bunun yolculuğu içindeyim. Denge de ancak akış halinde mümkündür.” dedi.

Hercai dizisinin sevilen yakışıklı oyuncusu Akın Akınözü, GQ Denge Dergisine verdiği bu pozlarıyla daha çok konuşulacağa benziyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Medacassol Krem Mucizesi!

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bakü’de Şiir Okudu ve Ortalık Karıştı!