içinde

Afra Saraçoğlu Kimdir? – Yaşı, Boyu ve Fotoğrafları

Şu sıralar Kardeş Çocukları isimli diziyle gündemde olan Afra Saraçoğlu, 2 Aralık 1997 yılında dünyaya geldi. Ergenlik döneminden itibaren çeşitli markaların defilelerinde yer aldı ve birçok marka için modellik yaptı.

Şu an Eskişehir Anadolu Üniversitesi’nde eğitim görmektedir. Ünlü şarkıcı/oyuncu Özcan Deniz, Afra Saraçoğlu’yu internet üzerinden keşfetti ve onu İkinci Şans isimli sinema filminde oynamasını istedi. Filmde Nurgül Yeşilçay’ın kızını canlandıran Afra Saraçoğlu böylelikle oyunculuk kariyerine başlamış oldu.

Ardından Tolga Sarıtaş ile birlikte, Büşra Küçük’ün Kötü Çocuk kitabından uyarlanan filmde rol alarak adını iyice duyurma fırsatı yakaladı. Daha sonra Star TV de yayınlanan Fazilet Hanım ve Kızları dizisindeki Ece karakteriyle büyük çıkışını sağlamış oldu.

Şu an ise Star TV de yayınlanan Kardeş Çocukları isimli dizide başrolü oynamaktadır. Güzelliği ile dikkatleri üzerine çeken Afra Saraçoğlu, oyuncu Mert Yazıcıoğlu ile sevgili. Yay burcu olan güzel oyuncunun boyu ise 1.70 cm’dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mesut Özil ve Amine Gülşe 'Diriliş Ertuğrul' Setinde

Serkan Çayoğlu Kimdir? – Yaşı, Boyu ve Fotoğrafları