içinde ,

Acun Ilıcalı, Survivor 2020 Finalinin Şaibeli Olmasına Tepki Gösterdi!

Survivor 2020 finali ile ilgili ortaya çıkan noter belgesi ortalığı karıştırdı!

14 Temmuz Pazar akşamı bildiğiniz gibi neredeyse 5 buçuk ay süren Survivor Ünlüler ve Gönüllüler yarışması görkemli bir final ile ekranlara veda etti. Barış Murat Yağcı ve Cemalcan Seven’in finale çıktığ yarışmada SMS üstünlüğü ile Cemalcan Seven şampiyon olarak Survivor 2020’nin şampiyonu oldu.

Şampiyonluk açıklandıktan dakikalar sonra ise Barış Murat Yağcı’nın kitlesi SMS’lerin doğru olmadığına inanarak sosyal medya hesapları üzerinden yarışamcının sunucusu ve yapımcısı Acun Ilıcalı’ya mesaj atmaya başladı. Hatta Barış Murat Yağcı’nın SMS’lerinin önde olduğunu gösteren bir noter kağıdını hesaplarında paylaşarak sonuca itiraz etti.

“Ne güzel bir dünya…”

Ünlü yapımcı Barış Murat Yağcı’nın önde olduğunu gösteren noter kağıdı ile ilgili açıklamayı sosyal medya hesabında yaptı. Ünlü yapımcı “Birisi sahte bir belge uydursun, bizde inanalım… Ne güzel bir dünya” diyerek tüm bu olanlara tepkisini gösterdi. Hem Instagram hem de Twitter hesabı üzerinden bu iddialara bir açıklık getiren Acun Ilıcalı böylelikle son noktayı koymuş oldu. Şubat ayından beri ekranlarda olan Survivor 2020 Ünlüler ve Gönüllüler yarışması 14 Temmuz Pazar akşamı Galataport’ta yapılan canlı final ile ekranlara veda etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

David ve Victoria Beckham’ın Oğlu Brooklyn Beckham Evleniyor!

Norm Ender ‘Konu Kilit’ Şarkısıyla Zirvede Yer Alıyor!